Archive for czerwiec, 2012

brosza - srebro ba28-10

Srebrna brosza to niezbędny i polecany suplement kreacji. Biżuteria ze srebra nadaje się do czarnej marynarki.Oksydowana biżuteria na wysoki połysk to kwintesencja trendów panujących w świecie mody. Biżuteria to bez wątpienia ciekawy pomysł na prezent np. na Mikołajki. Biżuteria srebrna ma lecznicze oddziaływanie na organizm – przeciwdziała przedwczesnemu starzeniu i wycisza troski. Wyrób jubilerski [...]

brosza ba28-20

Srebrna broszka to konieczny i polecany drobiazg do dzisiejszego wizerunku. Kobieca biżuteria nadaje się szczególnie na specjalne uroczystości. Oksydowana biżuteria srebrna na wysoki połysk ciszy się dużym powodzeniem, cieszy się wyjątkowym powodzeniem. Biżuteria to aktualnie najlepszy prezent np. na Mikołajki. Biżuteria kobieca ma leczniczy wpływ na organizm – przeciwdziała przedwczesnemu starzeniu. Srebrna ozdoba nie tylko [...]

srebrna broszka ba33-2

Finezyjna brosza wykonana z najwyższej próby metalu szlachetnego. Oksydowany wyrób srebrny nadaje się do noszenia do pracy. Nic nie podkreśli Twojej urody i wdzięku jak gustowna srebrna biżuteria. Wyrób srebrny to niezbędny i polecany detal nienagannego ubioru. Zobacz inne wyroby jubilerskie. Już dziś możesz zamówić szykowne i niedrogie broszki srebrne oksydowane.

broszka - srebro ba44-1

Olśniewająca brosza srebrna w całości wykonana ze srebra próby 925.Oksydowany ręcznie wyrób srebrny pasuje szczególnie na co dzień. Finezyjna biżuteria srebrna zapewni Tobie świetny nastrój.Ozdoba ze srebra próby 925 to nieodzowny i podkreślający piękno suplement ubioru. Oceń niebanalne broszki z koralem.
W związku z tym, iż na tej stronie zamierzam się dzielić wiedzą jubilerską z [...]

broszka - srebro ba52-1

Oryginalna broszka ze srebra zrobiona ze srebra próby 925. Srebro oksydowane ręcznie zwłaszcza nadaje się do szkoły. Nic nie podkreśli Twojej urody i wdzięku jak biżuteria srebrna. Biżuteria to wyśmienity i podkreślający urodę dodatek do nienagannego ubioru. Zobacz inne wyroby jubilerskie. Tu znajdziesz nietuzinkowe brosze.