Łańcuszki

łańcuszek ze srebra la4-2

Łańcuszek ze srebra to istotny i polecany detal modnej kreacji. Biżuteria damska ze srebra zwłaszcza nadaje się na każdą okoliczność. Wyrób srebrny polerowany ciszy się wyjątkowym powodzeniem wśród wielbicieli metali szlachetnych. Ozdoba z najwyższej próby srebra to bez wątpienia sprawdzony pomysł na prezent z okazji imienin. Biżuteria srebrna dla kobiet ma bardzo pozytywne oddziaływanie na [...]

łańcuszek la4-4

Łańcuszek to świetny i efektowny szczegół modnego stroju. Biżuteria srebrna dla niej nadaje się na każdą uroczystość. Wyrób polerowany ręcznie ciszy się wyjątkowym powodzeniem wśród wielbicieli metali szlachetnych. Ozdoba ze srebra to bez wątpienia sprawdzony pomysł na prezent np. z okazji dnia Babci. Srebro ma lecznicze oddziaływanie na organizm – osłabia wzburzenie. Ozdoba ze srebra [...]

srebrny łańcuszek la14-10

Szykowny łańcuszek ze srebra precyzyjnie zrobiony ze srebra próby 925. Srebrny wyrób jubilerski polerowany ręcznie pasuje przede wszystkim do noszenia do pracy. Finezyjne srebro zapewni Tobie świetny nastrój.Biżuteria próby 925 to niezbędny i podkreślający piękno dodatek do współczesnego ubioru. Tym razem polecam przepiękne łańcuchy.

łańcuszek srebrny la14-8

Piękny łańcuszek ze srebra zrobiony ze srebra próby 925. Srebro nadaje się przede wszystkim do noszenia na wytworne uroczystości. Finezyjna srebrna biżuteria zapewni na długo świetny nastrój. Wyrób srebrny jubilerski to ważny suplement każdego ubioru. Dziś polecam modne łańcuchy ze srebra.
Specyfikacja biżuterii
Wyrób jubilerski: łańcuszek
Biżuteria: damska
Materiał: srebro próby 925
Powierzchnia srebra: polerowana
Zastosowanie: na szyję
Środki do konserwacji biżuterii: [...]

łańcuszek ze srebra la14-7

Zachwycający łańcuszek ze srebra wykonany z najwyższej próby metalu szlachetnego. Srebro polerowane na wysoki połysk w szczególności nadaje się na każdy dzień tygodnia. Tylko wyobraź sobie jak wiele radości sprawi Tobie posiadanie finezyjnego drobiazgu. Srebrny wyrób to potrzebny i polecany dodatek do nienagannego ubioru. Może spodobają się Tobie niebanalne łańcuszki srebrne.
Przed zakupem biżuterii warto jednak [...]